7 Darmowych Lekcji Aktorstwa

Z nich Twoje dziecko dowie się: kim jest aktor, jak przekazywać emocje głosem i ciałem oraz jak rozwijać swoją wyobraźnię.

LEKCJE AKTORSTWA DLA DZIECI W WIEKU 4-8 LAT

Zawartość zestawu lekcji:

LEKCJA 1. – ” Nic nie rozumiem”

LEKCJA 2. – ” Rycerska rozgrzewka”

LEKCJA 3. ” Dubbing od podeszwy”

LEKCJA 4. – “W starym kinie”

LEKCJA 5. – ” Pirat, Ania i Pirania” Cz. 1

LEKCJA 6. ” Pirat, Ania i Pirania ” Cz. 2 

LEKCJA 7. “Piosenka jest dobra na wszystko” 

  W bezpłatnych zajęciach Ogniska Online proponujemy 7 lekcji aktorstwa, dostosowanych do dziecięcych możliwości. Zapewniamy mnóstwo kreatywnych gier i zabaw aktorskich, wszechstronnie rozwijających i gwarantujących wartościową rozrywkę.   

  Proponujemy dołączenie do naszej grupy na Facebooku, na której będziecie mogli wymieniać się z nami efektami Waszych twórczych zabaw i osiągnięciami Waszych dzieci, a także otrzymacie wiele innych dodatkowych atrakcji. 

   

Rozwijanie zainteresowań. Wasze dzieci nauczą się rozpoznawać emocje i wyrażać je słowem, ciałem i mimiką, nauczą się wcielać w zróżnicowane postaci, a także zwierzęta i przedmioty.

Ognisko Online, oprócz umiejętności aktorskich rozwija także inne zainteresowania Twojego dziecka: plastyczne, muzyczne a nawet sportowe. Proponowane przez nas zabawy, rozgrzewki i zadania podsuwają pomysły na rozwijanie wyobraźni na wielu polach artystycznej kreacji. 

KTO BĘDZIE UCZYŁ TWOJE DZIECKO?

Anna Burzyńska

aktorka / pedagog

Studiowała pedagogikę, a także aktorstwo w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze (I i II stopień w klasie skrzypiec). Instruktorka teatralna, na co dzień związana z Ogniskiem Teatralnym „U Machulskich”.

Aktorka Muzycznego Teatru Objazdowego KATARYNKA, gdzie nie tylko występuje na scenie, ale prowadzi także warsztaty aktorskie i animacje dla dzieci.  W wolnym czasie trenuje boks i prowadzi profil instagramowy poświęcony wegańskiej kuchni.

Grzegorz Mroziński

Aktor / pedagog

Studiował resocjalizację w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej, ale zdecydował się na aktorstwo. Absolwent Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Aktor filmowy i teatralny. Prowadzi warsztaty i zajęcia aktorskie dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, które po prostu go uwielbiają. Jego ulubioną bajką jest „Król Lew” – obejrzał ją jak mówi, więcej niż tysiąc razy, a dialogi zna na pamięć. Inspiruje go natura, przynajmniej raz w roku czyta „Chłopów” W. Reymonta. Wzruszają go zwierzęta. Jeśli  akurat nie słucha piosenek Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego i  Zbigniewa Łapińskiego, to możliwe, że chodzi na szczudłach albo się wspina.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak uzyskać dostęp do darmowych lekcji? 

Wystarczy kliknąć “Obejrzyj darmowe lekcje” 

 

Jakie dane należy wpisać przy rejestracji dziecka na kurs? Dziecka czy swoje? 

Należy wprowadzić dane rodzica lub opiekuna.

 

Jak długo mam dostęp do tego kursu? 

Kurs będzie dla Ciebie dostępny tak długo, jak długo będzie istniało Ognisko Online. 

 

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są lekcje? 

Lekcje przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku 4-8 lat, ale wiemy, że młodsze dzieci podchodzą do niego równie entuzjastycznie.  

 

Kto jest twórcą tych lekcji? 

Aktorzy, reżyserzy, instruktorzy teatralni, a przede wszystkim pedagodzy związani od wielu lat z “Ogniskiem Teatralnym u Machulskich”. Możesz dowiedzieć się więcej o nas na stronie ogniskoonline.pl 

 

Co jeśli mam z czymś problem, lub coś jest nie jasne? 

Wystarczy napisać do nas na adres: ania@ogniskoonline.pl