Wybierz kurs dla swojego Dziecka! 

Pomóż mu rozwinąć jego kreatywność, wzmocnić pewność siebie, uwierzyć we własne możliwości

ZAPISY ZAMKNIĘTE! 

Kursy Ogniska Online zapewniają dziecku twórcze sposoby na spędzenie wolnego czasu. Nasze programy zostały przygotowane  przez profesjonalistów (aktorów, reżyserów, psychologów  i pedagogów teatru) współpracujących na co dzień z Polskim Ośrodkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ. Projekty PO ASSITEJ to gwarancja ponad 50 lat  doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą.  

 

Naszej zajęcia to wspaniała alternatywa dla zajęć stacjonarnych! Po naszych kursach Twoje dziecko będzie umiało także łatwiej odnaleźć się w grupie,  zyska pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami. To również wspaniały sposób na wzmocnienie relacji rodzic – dziecko.

 

WYBIERZ NAJDOGODNIEJSZY KURS DLA TWOJEGO DZIECKA!

ZAPISY ZAMKNIĘTE! 

 

KURSY AKTORSTWA DLA DZIECI 

W WIEKU 4- 12 LAT

KURS KREATYWNOŚCI  MALI AKTORZY

– 50% TANIEJ

✅ WIEK 4-9 LAT

✅ 11 TYGODNI NAUKI  

Za pomocą ćwiczeń i zabaw aktorskich: rozwiniemy wyobraźnię Twojego dziecka, pokażemy mu jak z niej twórczo korzystać, wspomożemy kształtowanie jego osobowości i wzmocnimy pewność siebie.

AKTORSTWO OD PODSTAW

– 50% TANIEJ

 ✅ WIEK 4-8 LAT 

 ✅ 10 TYGODNI NAUKI 

Pokażemy Twojemu dziecku czym jest KREATYWNOŚĆ, pomożemy w stawianiu pierwszych artystycznych kroków, wspomożemy rozwój osobowości, popracujemy nad koncentracjąśmiałością, a także umiejętnościami społecznymi

TRENING KREATYWNOŚCI

– 50% TANIEJ

 ✅ WIEK  9-12 LAT 

 ✅ 9 TYGODNI NAUKI 

Podczas aktorskiego TRENINGU KREATYWNOŚCI będziemy pracować nad rozbudzaniem wyobraźni Twojego dziecka, rozwojem empatii,  inteligencji emocjonalnej oraz zdolności komunikacyjnych, a także zapoznamy je z tajnikami świadomej autoprezentacji.

DWA W JEDNYM: 

AKTORSTWO OD PODSTAW + KURS KREATYWNOŚCI  MALI AKTORZY

– 50% TANIEJ

 ✅ WIEK 4-9 LAT 

 ✅ 21 TYGODNI NAUKI 

Zapisz dziecko do dwóch kursów online Aktorstwo od Podstaw + Kurs Kreatywności Mali Aktorzy! 

Ponad 50 lekcji, w trakcie których będziemy pracować nad rozwojem kreatywności, wyobraźni i osobowości Twojego dziecka. 

Zebrane w kursach ćwiczenia i zabawy aktorskie to doskonały sposób na walkę z nieśmiałością, doskonalenie koncentracji, umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

NIE WIESZ, KTÓRY KURS WYBRAĆ DLA SWOJEGO DZIECKA?

NAPISZ DO NAS NA ANIA@OGNISKOONLINE.PL

ZOBACZ CO TY I TWOJE DZIECKO OTRZYMACIE W RAMACH KAŻDEGO KURSU!

LEKCJE VIDEO

Dożywotni dostęp do nagranych lekcji aktorstwa, ułożonych merytorycznie w spójny program. (Czas zależny od dołączenia do kursu w opcji STANDARD lub PLUS )

PLIKI PDF

Dodatkowe materiały zawierające merytoryczny opis każdej lekcji a także ich cel.

ZADANIA DOMOWE I QUIZY

Każda z lekcji kończy się zadaniem domowym, które jest świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Można wykonywać je nie tylko samodzielnie ale również z przyjaciółmi, rodzeństwem czy rodzicami.

LEKCJE NA ŻYWO

Twoje dziecko będziecie mogło brać udział w zajęciach w formie telekonferencji, które odbywają się na platformie Zoom. (Ilość spotkań zależna od dołączenia do kursu w opcji STANDARD lub, PLUS )

GRUPA WSPÓLNEJ NAUKI

Dołączysz do grupy, na której będziesz mógł dzielić się postępami Twojego dziecka, chwalić jego pracami domowymi, a także kontaktować się z rodzicami pozostałych uczestników kursu.

WSPARCIE

Będziesz w stałym kontakcie z instruktorami, z którymi możesz porozmawiać na temat przebiegu kursu i postępów Twojego dziecka.

WYGODA

Twoje dziecko może przechodzić przez kurs w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie.

DODATKOWE KORZYŚCI W ŻYCIU

Kurs został zaprojektowany tak, aby wspomagać u Twojego dziecka rozwój kompetencji miękkich – pewności siebie, umiejętności komunikacyjnych, inteligencji emocjonalnej.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

Twoje dziecko otrzyma certyfikat ukończenia kursu wydawany przez Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ.

CO RODZICE NASZYCH OGNISKOWICZÓW SĄDZĄ O NASZYCH KURSACH

Kurs kreatywności dla dzieci – Mali aktorzy, to nie tylko podstawowa wiedza o aktorstwie i elementach tworzących spektakl teatralny, nie tylko zdobywanie podstawowych umiejętności aktorskich (wyraźne mówienie, wcielanie się w różne postacie, animacja przedmiotów), ale także nauka kreatywnego myślenia, pewności siebie, a nawet bezpiecznych zachowań w trudnych czy niebezpiecznych sytuacjach. No, a przede wszystkim – dużo dobrej zabawy, śmiechu i kreatywnych inspiracji.
Pani Anna Sanecka mama Piotrka (lat 8)
"Bardzo cieszę się, że możemy uczestniczyć w tym kursie, ponieważ jest to dla nas coś nowego, coś co pobudza naszą wyobraźnię i integruje wszystkie dyscypliny sztuki. Aktorstwo nie jest sprowadzone tylko i wyłącznie do pracy nad głosem i mową ciała, choć to wiadomo że jest mega ważne. Atrakcyjność tego kursu wzrasta poprzez zwrócenie uwagi na to co otacza, czyli pracę nad muzyką, scenografią, kostiumem, charakteryzacją, światłem, efektami specjalnymi, pracą z aparatem czy kamerą i wieloma innymi czynnikami współistniejącymi. To szeroko otwiera oczy dzieciom i rodzicom ucząc, że aby powstała dobra sztuka teatralna potrzeba jest pracy wielu osób. Doświadczenie samodzielnego wykonania prac domowych uczy szacunku do rekwizytu, kostiumu, do operatorów aparatów i kamer, a także pokazuje jak trudno jest w domowych warunkach zapanować nad wszystkimi czynnikami, aby wyszła fajnie zrobiona scenka. My mamy pierwszy raz możliwość pracowania z prawdziwymi aktorami i to bardzo uświadomiło mi różnicę między kółkiem teatralnym prowadzonym przez np. polonistę po filologi polskiej, a aktorami pracującymi zawodowo. Dzięki takim zajęciom on-line mimo, że mamy bardzo daleko do dużych miast i teatrów, to dzięki łączeniu się przez internet bez przeszkód możemy uczyć się aktorstwa w domu dobrze się przy tym bawiąc."
Pani Agata mama Asi (lat 4)
"Ognisko Online pojawiło się w idealnym momencie i pozwoliło w bezpieczny sposób rozwijać pasję mojego 6 letniego syna. Jest to niezwykle wciągająca inicjatywa, pełna zaskakujących i kreatywnych pomysłów. Oprócz zdobycia konkretnych umiejętności, rozwija również wyobraźnię i wrażliwość dziecka. Syn jest zachwycony. Dziękujemy i szczerze polecamy".
Pani Julita mama Oskara (lat 6)
"Cykl zajęć AKTORSTWO OD PODSTAW w formie online, stanowi doskonałą możliwość rozwoju najmłodszych. Dziecko ma szansę nie tylko poznać warsztat aktorski, ale także rozwija umiejętności społeczno - emocjonalne. Każda z lekcji była wspaniałą przygodą, sprawiała radość i wyzwalała nowe umiejętności (praca z ciałem, praca z emocjami, koncentracja na zadaniu, rozwijanie kreatywności). Proponowane aktywności były bardzo pomocne i urozmaiciły trudny czas związany z brakiem możliwości kontaktów z rówieśnikami. Serdecznie polecam jako mama oraz terapeuta - trener umiejętności społecznych".

Pani Rita mama Magdy (lat 8)
"Cykl zajęć AKTORSTWO OD PODSTAW w formie online, stanowi doskonałą możliwość rozwoju najmłodszych. Dziecko ma szansę nie tylko poznać warsztat aktorski, ale także rozwija umiejętności społeczno - emocjonalne. Każda z lekcji była wspaniałą przygodą, sprawiała radość i wyzwalała nowe umiejętności (praca z ciałem, praca z emocjami, koncentracja na zadaniu, rozwijanie kreatywności). Proponowane aktywności były bardzo pomocne i urozmaiciły trudny czas związany z brakiem możliwości kontaktów z rówieśnikami. Serdecznie polecam jako mama oraz terapeuta - trener umiejętności społecznych".

Pani Rita mama Magdy (lat 8)

CO NAS WYRÓŻNIA?

Ognisko Online to pierwsze w Polsce zajęcia teatralne w całości przeprowadzone w formule online. Tworzone są przez zespół zawodowych aktorów, reżyserów i pedagogów, we współpracy z psychologami dziecięcymi. Twórcy od wielu lat związani są z Ogniskiem Teatralnym „U Machulskich”, które od ponad 50 lat zajmuje się edukacją artystyczną i kulturalną dzieci i młodzieży.

 

Lekcje Ogniska Online nie są wyłącznie zajęciami aktorskimi. Program kursu oparty jest na metodzie dramy, którą placówki edukacyjne w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, czy Singapurze używają do rozwoju dziecięcej kreatywności i umiejętności społecznych, rozbudzania emocji, a nawet… nauki matematyki.

 

„Wiedza nie jest już czymś, co [uczniowie] po prostu zapamiętują, ale czymś co rozumieją także poprzez ich uczucia, to pomaga im w lepszym zapamiętywaniu” – Kenneth Kwok z singapurskiego National Arts Council’s

 

Gry, zabawy i ćwiczenia teatralne są dla nas narzędziem, za pomocą którego chcemy wspomagać rozwój kompetencji miękkich dziecka, rozbudzać w nim głód zdobywania wiedzy, zapewniając jednocześnie wartościową rozrywkę.

© Copyright 2021 Ognisko Online