BEZPŁATNE WARSZTATY AKTORSKIE ONLINE DLA DZIECI W WIEKU 4-9 LAT

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję aktorstwa online na żywo!
 

Pozwól mu rozwijać pewność siebie, wyrażać emocje, doskonalić inteligencję emocjonalną podczas ekscytującej lekcji na żywo „Na Ratunek Zimie”

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

29.11.2021 GODZ. 19:00 (PONIEDZIAŁEK)

Podczas naszej teatralnej wyprawy  pt. "NA RATUNEK ZIMIE"  Twoje dziecko będzie miało okazję m.in

✅ Wcielić się w mnóstwo różnych postaci, odegrać towarzyszące im emocje i porozmawiać o ich znaczeniu

✅ Pracować nad prostymi zadaniami choreograficznymi i ruchem scenicznym 

✅ Ćwiczyć wyraźną wymowę i emisję głosu 

✅ Rozwijać poczucie rytmu 

✅ Pracować nad umuzykalnieniem

✅ Twórczo i kreatywnie spędzić wolny czas 

KTO BĘDZIE POWADZIŁ LEKCJĘ AKTORSTWA NA ŻYWO?

Anna Burzyńska

aktorka / pedagog

Grzegorz Mroziński

Aktor / pedagog

"NA RATUNEK ZIMIE" to nie tylko zabawa w aktorstwo. To przede wszystkim zbiór zadań i ćwiczeń wspomagających rozwój kompetencji miękkich dziecka. Edukacyjną formułę obudowujemy, ekscytującą z punktu widzenia dziecka, fabularną przygodą teatralną. Podczas lekcji na żywo pracujemy m.in. nad: rozwojem kreatywności, doskonaleniem pewności siebie, wspomaganiem koncentracji, rozwojem inteligencji emocjonalnej.
Ania i Grzesiek udają się w Tatry na pierwszy, wspólny obóz narciarski. Kiedy zjawiają się na miejscu, zauważają, że w górach panuje tropikalny upał. Miejscowe zwierzęta, które cierpią z powodu wysokich temperatur informują ich, że ktoś…. porwał zimę!

Nasi bohaterowie postanawiają przeprowadzić śledztwo i uwolnić uprowadzoną porę roku. Ich droga jak zwykle usiana będzie masą przygód i przeciwności.

Czeka ich między innymi – spotkanie z góralem, któremu będą musieli pomóc w strzyżeniu owiec, ugrzęźnięcie w błotnistej kałuży, z której można wydostać się jedynie za pomocą tańca, a także przeprawa wpław przez ogromny, górski staw. Na końcu po raz kolejny przyjdzie im zmierzyć się z przeciwniczką, którą już kiedyś pokonali.

© Copyright 2021 Ognisko Online