BEZPŁATNE WARSZTATY AKTORSKIE ONLINE DLA DZIECI W WIEKU 4-9 LAT

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję aktorstwa online na żywo!
 

Pozwól mu rozwijać pewność siebie, wyrażać emocje, doskonalić inteligencję emocjonalną podczas ekscytującej lekcji na żywo „Gwiazda Szeryfa”

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

08.02.2022 GODZ. 19:00 (WTOREK)

Podczas naszej teatralnej wyprawy  pt. "GWIAZDA SZERYFA"  Twoje dziecko będzie miało okazję m.in

✅ Wcielić się w mnóstwo różnych postaci, odegrać towarzyszące im emocje i porozmawiać o ich znaczeniu

✅ Pracować nad prostymi zadaniami choreograficznymi i ruchem scenicznym 

✅ Ćwiczyć wyraźną wymowę i emisję głosu 

✅ Rozwijać poczucie rytmu 

✅ Pracować nad umuzykalnieniem

✅ Twórczo i kreatywnie spędzić wolny czas 

KTO BĘDZIE POWADZIŁ LEKCJĘ AKTORSTWA NA ŻYWO?

Anna Burzyńska

aktorka / pedagog

Grzegorz Mroziński

Aktor / pedagog

"GWIAZDA SZERYFA" to nie tylko zabawa w aktorstwo. To przede wszystkim zbiór zadań i ćwiczeń wspomagających rozwój kompetencji miękkich dziecka. Edukacyjną formułę obudowujemy, ekscytującą z punktu widzenia dziecka, fabularną przygodą teatralną. Podczas lekcji na żywo pracujemy m.in. nad: rozwojem kreatywności, doskonaleniem pewności siebie, wspomaganiem koncentracji, rozwojem inteligencji emocjonalnej.
James Frozen jest szeryfem w niewielkim miasteczku Jamestown. Jak na stróża prawa ma niezwykle miękkie serce, co uniemożliwia mu pilnowania osady twardą ręką.

Pewnego dnia na jego drodze pojawiają się dwie kobiety – kelnerka z miejscowego saloonu Mary Jane, a także piękna Indianka Kropla Deszczu. W życie spokojnej osady wkrada się chaos. Miejscowy bank zostaje obrabowany przez poszukiwanego listem gończym rzezimieszka – Brudnego Skarego.

James Frozen rusza w pogoń za złoczyńcą, a obydwie kobiety towarzyszą mu podczas tego niebezpiecznego zadania. Tylko jedna z nich okaże się być jego sprzymierzeńcem! Która? Przekonajcie się o tym wraz z Waszymi dziećmi!

© Copyright 2022 Ognisko Online